Квартира-студія — розширюємо межі комфорту

Великий простір, який об'єднані кухня, спальня, гостьова кімната, безумовно, є перевагою.

З чим у Вас асоціюється квартира-студія? Світлий выдкритий житловий простір, не обмежений стінами і перегородками. Можливість створити унікальний інтер'єр, зонувати кімнати на власний розсуд, перепланувати квартиру на свій смак. Що значить квартира-студія? Це творчий сучасний підхід до створення функціонального затишного житла за індивідуальним дизайном. Не дивно, що саме такий тип квартир набуває все більшої популярності у покупців.

Проект квартири-студії створив німецький архітектор-модерніст Людвіг Міс ван дер Рое, що мав великий вплив на формування і розвиток міської архітектури 20 століття. В Україні мода на квартири-студії прийшла на початку 2000-х років і з тих пір інтерес до такого типу житла неухильно зростає.

Квартира-студія – організовуємо простір правильно

Студії є універсальним житлом – відкритий простір дозволяє створити безліч варіантів зонування і планування житлової площі. Для великої родини або молоді, для створення дитячої зони або проведення гучних вечірок, для вільного простору або великої кількості меблів – планування квартири студії дозволить втілити найсміливіші рішення.

Модерн, лофт, хай-тек, мінімалізм, скандинавський стиль, класика, а, можливо, суміш всіх напрямків? Навряд чи знайдеться дизайн, який би не підійшов для студії.

Складно перерахувати всі переваги студій, зупинимося на основних:

  • Ефективна організація житлової площі;
  • Функціональність простору за рахунок зонування;
  • Максимально корисна площа за рахунок відсутності коридорів, комор;
  • Більш низька вартість в порівнянні з класичним плануванням;
  • Легкість перепланування в залежності від обставин;
  • Можливість застосування будь-яких інтер'єрних рішень.

Раціонально організувати простір дозволять оригінальні речі, яким складно знайти застосування в квартирах класичного планування. Ширми, стелажі, перегородки – незвичайні деталі інтер'єру не тільки дозволять зонувати простір, але і створювати затишок і милувати око. Крім того, за допомогою таких рішень легко змінювати планування простору. А можна не заставляти кімнати меблями, адже відсутність зайвих меблів дарує відчуття свободи і простору. Квартири-студії візуально здаються ще просторішими за рахунок більшого проникнення світла через вікна. А якщо дозволяє висота стель, студію можна зонувати навіть вертикально!

Студії поширені у всіх видах нового житла. Маленька квартира студія може зустрічатися в економ класі. Повноцінні апартаменти великої площі присутні, як правило, в більш елітному житлі.

ЖК «Іллінський» – обираємо студію обґрунтовано

Один із кращих прикладів того, що таке квартира студія і якою вона повинна бути в ідеалі – житловий комплекс бізнес-класу «Іллінський».

Всі складові бездоганного елітного житла наявні – розташування в історичному центрі Києва, монолітно-залізобетонний каркас будівлі з відмінними теплоізоляційними характеристиками, великий вибір планувань квартир і студій великої площі, неповторний вид з вікон квартир на схили Дніпра і старовинний Поділ. Прекрасні світанки і зачаровуючі заходи сонця над Дніпром будуть відмінно доповнювати дизайн квартири студії у Вашому новому будинку. Погодьтеся, похвалитися такими перевагами може далеко не кожен!

Якщо у Вас залишилися питання, щодо того, як буде виглядати Ваше ідеальне житло, телефонуйте до відділу продажу, наші фахівці детально розкажуть про всі умови і можливості придбання квартири.

Жилой комплекс «Ильинский»
ул. Набережно-Крещатицкая, 21 02000 Киев
+380 (044) 393-99-86