Умови купівлі в Illinsky House

Придбання нерухомості в Києві — вигідне капіталовкладення та найкращі інвестиції. Обирайте зручний для вас спосіб купівлі нерухомості на Подолі у Illinsky House.

100% ОПЛАТА ВАРТОСТІ КВАРТИРИ

Класичним варіантом придбання квартири є 100% оплата. Купівля квартири в Illinsky House на етапі будівництва буде одним з найбільш виграшних рішень. Покупцям доступний широкий вибір планувальних рішень і можливість обрати вид зі своїх вікон: Дніпро, мальовничі київські пагорби або вид на архітектурне надбання Подолу.

Квартири в розстрочку

Можливе придбання квартири на Подолі в розстрочку на вигідних умовах. Мінімальний перший внесок становить усього 30% від повної вартості. Виплата розстрочки — до введення будинку в експлуатацію, з моменту купівлі квартири.

Поєднання високої якості будівництва з сучасним підходом в архітектурі і приголомшливими видами з вікон майбутньої квартири, зроблять купівлю квартири не тільки вигідним, але й одним із найприємніших капіталовкладень.

Розташування в культурній та історичній частині міста подарує майбутнім мешканцям безліч приємних моментів в одному з найкрасивіших та інфраструктурно розвинутих місць Києва.

Будівництво Illinsky House ведеться відповідно до норм чинного законодавства. З усією дозвільною документацією можна ознайомитися у відділі продажу.

Жилой комплекс «Ильинский»
ул. Набережно-Крещатицкая, 21 02000 Киев
+380 (044) 393-99-86