Локація

Оточений ореолом романтики Поділ з його неповторною архітектурою, музеями, театрами, концептуальними ресторанами та сучасним бізнес хабом, став домом для творчої інтелігенції, митців, підприємців та студентів відомих навчальних закладів. Резиденти Illinsky House високо оцінять розвинену інфраструктуру й близькість до ділового центру столиці.

АРХІТЕКТУРА

Illinsky House — це два будинки у стилі неокласики з урахуванням особливостей історичної забудови Подолу. Для його будівництва використовуються інноваційні технології та натуральні матеріали. Архітектура комплексу підкреслює дбайливе ставлення до історії Подолу.

В оздобленні фасадів домінують натуральний камінь, декоративна цегла та керамограніт. Фасад Illinsky House заслуговує окремої уваги, адже він оздоблюється вишуканими натуральними матеріалами провідних світових виробників: сірий матовий вапняк JURA GREY (Німеччина), вапняк білий матовий CALIZA CAPRI L (Іспанія), цегла керамічна неглазурована Feldhaus Klinker (Німеччина), елегантна плитка Graniti Fiandre (Італія)

Самобутність

Самобутність та ексклюзивність клубного будинку Illinsky House підкреслить архітектурно-декоративне освітлення фасаду. Рішення розроблене відомою міжнародною світлотехнічною компанією Expolight.

У темний час доби архітектурно-декоративне освітлення вигідно підкреслить стримане оздоблення класичного фасаду натуральними матеріалами. Підсвічування включатиметься за таймером й дозволятиме контролювати яскравість освітлення.

ГОСТИННІСТЬ

Дизайнерські лобі в Illinsky House — окремий вид мистецтва. Це простори для поціновувачів естетики та функціональності у кожному квадратному метрі. Природні матеріали, комбінація текстур та вишукані меблі додають комфорту й викликають відчуття дому.

Резидентами клубного будинку Illinsky House опікуватиметься досвідчений консьєрж-сервіс. Команда помічників допомагатиме розв'язувати будь-які питання 24/7.

Жилой комплекс «Ильинский»
ул. Набережно-Крещатицкая, 21 02000 Киев
+380 (044) 393-99-86