Підземний паркінг

На території житлового комплексу «Іллінський» передбачений просторий підземний паркінг. Жителі комплексу можуть комфортно паркувати свої авто на території, яка цілодобово знаходиться під наглядом. З холом і житловими поверхами комплексу «Іллінський» паркінг з'єднують сучаснi ліфти.

Життя в історичному центрі столиці

Жителям комплексу «Іллінський» доступні прекрасний вид на Дніпро та архітектуру історичного центру Києва. Упорядкована набережна, затишні сквери і пам'ятки архітектури зроблять ваше проживання в комплексі ще більш приємним.

Будівельна естетика житлового комплексу

Будівництво ЖК «Іллінський» ведеться за сучасними технологіями з використанням сертифікованих матеріалів. На кожному етапі будівельна компанія впроваджує ідеї, які роблять ваше життя ще більш комфортним і безпечним.

Екстер'єр житлового комплексу виконано в стриманому класичному стилі з використанням натуральних матеріалів. Він гармонійно поєднується з архітектурним ансамблем історичної частини Києва.

Характеристики Житлового Комплексу

Висота стель:
3 м
Кількість житлових будинків:
2
Паркінг:
Підземний
Тип конструкції:
Монолітний залізобетонний каркас

Законне будівництво

Будівництво ЖК «Іллінський» ведеться з урахуванням всіх вимог чинного законодавства України. З повним пакетом дозвільних документів ви можете ознайомитися у відділі продажу.

Жилой комплекс «Ильинский»
ул. Набережно-Крещатицкая, 21 02000 Киев
+380 (044) 393-99-86