Про Illinsky House

Підземний паркінг

На території житлового комплексу Illinsky House передбачений просторий підземний паркінг. Жителі комплексу можуть комфортно паркувати свої авто на території, яка цілодобово знаходиться під наглядом. З холом і житловими поверхами комплексу Illinsky House паркінг з'єднують сучаснi ліфти.

Життя в історичному центрі столиці

Резидентам комплексу Illinsky House відкриваються прекрасні види на Дніпро та архітектуру історичного центру Києва. Упорядкована набережна, затишні сквери та пам'ятки архітектури зроблять ваше проживання в комплексі ще більш приємним та особливим.

Будівельна естетика житлового комплексу

Екстер'єр Illinsky House виконано в стриманому класичному стилі з використанням натуральних матеріалів. Він гармонійно поєднується з архітектурним ансамблем історичної частини Києва.

В оздобленні фасадів використовується натуральний камінь, декоративна цегла та керамограніт. Панорамне скління візуально збільшує приміщення та забезпечує максимальне природне освітлення.

Характеристики Житлового Комплексу

Клас:
Бізнес
Кількість будинків:
2
Кількість житлових поверхів:
5-8
Технологія будівництва:
Монолітно-каркасна
Стіни:
Цегла
Утеплення:
Мінвата
Опалення:
Централізоване
Висота стель:
3 м
Паркінг:
Підземний дворівневий з ліфтом

Законне будівництво

Будівництво Illinsky House ведеться з урахуванням всіх вимог чинного законодавства України. З повним пакетом дозвільних документів ви можете ознайомитися у відділі продажу.

Жилой комплекс «Ильинский»
ул. Набережно-Крещатицкая, 21 02000 Киев
+380 (044) 393-99-86