Паркінг у Illinsky House

Дворівневий підземний паркінг на 143 паркомісця, оснащений системами безпеки та контролю загазованості, гарантує надійне зберігання автотранспорту резидентів. А зарядні пристрої для підзарядки електрокарів суттєво зекономлять час.

Обов'язковими елементами паркінгу стануть сучасна система безпеки, контроль загазованості і підтримання необхідної температури в холодну пору року. Великий простір підземного паркінгу дозволить виконувати безпечні маневри по всій його території.

оренда паркiнга києв ЖК Iллiнський

ІННОВАЦІЇ НА ВАРТІ ВАШОГО КОМФОРТУ

У дворівневому підземному паркінгу передбачене підтримання оптимальної температури в холодну пору року, а також функціонування системи для контролю чистоти повітря від загазованості.

Власники електрокарів зможуть придбати паркомісце з зарядною станцією.

Продуманий простір підземного паркінгу

Просторий підземний паркінг в Illinsky House дозволить вільно маневрувати територією водію з будь-яким рівнем підготовки. Лінійка паркомісць представлена лотами для автомобілів різного розміру.

оренда паркiнга києв ЖК Iллiнський
оренда паркiнга києв ЖК Iллiнський

Безпека транспортного засобу

Підземний паркінг в Illinsky House оснащений сучасними системами для безпеки й захисту вашого автомобіля. Територія паркінгу знаходиться під цілодобовою охороною, системами відеоспостереження та контролем протипожежної системи.

apartment

Забронюйте зараз, поки ще є місця

Дізнайтеся про наявність паркомісць
Обов'язкове для заповнення Не менше 12 символiв Обов'язкове для заповнення
Відправити
Жилой комплекс «Ильинский»
ул. Набережно-Крещатицкая, 21 02000 Киев
+380 (044) 393-99-86