СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ІСТОРІЇ УЛЮБЛЕНОГО МІСТА

Illinsky House – втілення вишуканості та благородства в історичному серці Києва. Приватний гармонійний простір для життя, що відповідає найвищим вимогам. У проєкті сплітаються століття і епохи – багата історична спадщина та технологічне майбутнє.

Кращi новобудови Києва Iллiнський

Локація

Оточений ореолом романтики Поділ з його неповторною архітектурою, музеями, театрами, концептуальними ресторанами та сучасним бізнес хабом, став домом для творчої інтелігенції, митців, підприємців та студентів відомих навчальних закладів. Резиденти Illinsky House високо оцінять розвинену інфраструктуру й близькість до ділового центру столиці.

Кращi новобудови Києва Iллiнський

Підземний паркінг

Дворівневий підземний паркінг на 143 паркомісця, оснащений системами безпеки та контролю загазованості, гарантує надійне зберігання автотранспорту резидентів. А зарядні пристрої для підзарядки електрокарів суттєво зекономлять час. Охорона, відеоспостереження, інноваційні технології та сучасні системи контролю загазованості — автомобіль у повній безпеці!

Кращi новобудови Києва Iллiнський

Самобутність проєкту

Резидентами клубного будинку Illinsky House опікуватиметься досвідчений консьєрж-сервіс. Команда помічників розв'язуватиме будь-які питання 24/7. На перших поверхах будинків розташується бутикова галерея вишуканих брендів. Сегмент комерційної нерухомості буде також представлений офісними приміщеннями та апарт-готелем. А затишний патіо у внутрішньому дворі стане улюбленим місцем відпочинку усіх резидентів Illinsky House.

Закрита територія комплексу, системи охорони та відеоспостереження забезпечать повну приватність життя резидентів. А затишний тихий дворик із авторським ландшафтним дизайном стане чудовим місцем для відпочинку.

Кращi новобудови Києва Iллiнський

Архітектура та будівництво

Illinsky House — це два будинки у стилі неокласики з урахуванням особливостей історичної забудови Подолу. Для його будівництва використовуються інноваційні технології та натуральні матеріали. Архітектура комплексу підкреслює дбайливе ставлення до історії Подолу. В оздобленні фасадів домінують натуральний камінь, декоративна цегла та керамограніт.

Біометрична система управління контролю доступом

БЕЗПЕКА ТА ПРИВАТНІСТЬ

Клубний будинок Illinsky House зразок того, як мають бути влаштовані безпека, приватність та комфорт резидентів. Тут інсталюють найсучаснішу систему охорони й моніторингу. Інноваційність устаткування, надійність та якість робіт з його монтажу й експлуатації забезпечить досвідчена компанія-підрядник VIDEOHOUSE.

illinsky

ГНУЧКІ УМОВИ З ПРИДБАННЯ

Девелопер Alliance Novobud пропонує найкращі умови з придбання нерухомості. Клієнт може скористатися як 100% оплатою, так і розтермінуванням від забудовника. Актуальний перелік акційних пропозицій та варіантів розтермінування в розділі сайту Умови купівлі.

Жилой комплекс «Ильинский»
ул. Набережно-Крещатицкая, 21 02000 Киев
+380 (044) 393-99-86