Переваги Illinsky House

Станьте частиною історії улюбленого міста

Illinsky House – втілення вишуканості та благородства в історичному серці Києва. Приватний гармонійний простір для життя, що відповідає найвищим вимогам. У проєкті сплітаються століття і епохи – багата історична спадщина та технологічне майбутнє.

Кращi новобудови Києва Iллiнський

Місцерозташування

Illinsky House розташований на Подолі — в історичному та культурному серці Києва. Окрім розвиненої сучасної інфраструктури, мешканці комплексу будуть оточені красою культурних та історичних пам'яток. А вид на схили Дніпра з вікон квартири буде тішити своєю естетикою кожного дня.

Підземний паркінг

У Illinsky House передбачено підземний паркінг, потрапити у який можна за лічені хвилини на ліфті, минаючи вулицю. Для власників електрокарів – паркувальні місця із зарядними станціями. Охорона, цілодобове відеоспостереження, інноваційні технології та сучасні системи контролю загазованості – ваш автомобіль у повній безпеці!

Кращi новобудови Києва Iллiнський
Кращi новобудови Києва Iллiнський

Особливості проєкту

У респектабельному холі резидентів зустрічатиме професійний консьєрж-сервіс, який допоможе у вирішенні всіх нагальних питань. На перших поверхах комплексу буде розташована торговельна галерея з найкращими бутиками та магазинами. Також комерційна нерухомість представлена офісними приміщеннями та апарт-готелем.

Закрита територія комплексу, системи охорони та відеоспостереження забезпечать повну приватність життя резидентів. А затишний тихий дворик з авторським ландшафтним дизайном стане чудовим місцем для відпочинку.

Архітектура та будівництво

Illinsky House – зразок надійності та витонченості. Два будинки в стилі сучасної класики зводяться за найвищими стандартами будівництва, з використанням енергоефективних систем та натуральних матеріалів. Каскадна поверховість крім ефектної візуальної складової, забезпечує прекрасну оглядовість. Комплекс органічно доповнює історичну архітектуру Подолу.

Кращi новобудови Києва Iллiнський
Жилой комплекс «Ильинский»
ул. Набережно-Крещатицкая, 21 02000 Киев
+380 (044) 393-99-86