Кращi новобудови Києва Iллiнський

Станьте частиною історії улюбленого міста

Вдале розташування житлового комплексу в центральній частині міста дозволяє повноцінно користуватись всіма перевагами розвиненої міської інфраструктури, з легкістю дістатись до будь-якого куточку міста та насолоджуватись мальовничими видами, культурним оточенням та духовністю місцевості.

«Іллінський» стане житловим комплексом якісно нового рівня, завдяки поєднанню майстерності кращих фахівців архітектурної справи з широкими можливостями сучасних технологій.

Кращi новобудови Києва Iллiнський

Місцерозташування

ЖК «Іллінський» розташований на Подолі — в історичному та культурному серці Києва. Окрім розвиненої сучасної інфраструктури, мешканці комплексу будуть оточені красою культурних та історичних пам'яток. А вид на схили Дніпра з вікон квартири буде тішити своєю естетикою кожного дня.

Підземний паркінг

В ЖК «Іллінський» передбачений дворівневий підземний паркінг для автомобілів мешканців комплексу. Сучасні системи безпеки, контроль загазованості та зручне сполучення з житловими поверхами дозволять почувати себе максимально захищено та комфортно.

Кращi новобудови Києва Iллiнський
Кращi новобудови Києва Iллiнський

Архітектура та будівництво

ЖК «Іллінський» будується в стилі сучасної класики, враховуючи особливості сусідніх будівель та їх поверховість, завдяки чому гармонійно інтегрується в існуючий архітектурний ансамбль Подолу. Використання прогресивних технологій та сучасних матеріалів у будівництві забезпечить майбутнім мешканцям комплексу комфорт та безпеку.

Жилой комплекс «Ильинский»
ул. Набережно-Крещатицкая, 21 02000 Киев
+380 (044) 393-99-86