Старт продажів будинку № 2 ЖК Illinsky House

У другому будинку ЖК Illinsky House стартував продаж квартир і комерційної нерухомості.

Діє безвідсоткова розстрочка від забудовника з початковим внеском від 30%, строком до 30 місяців.

ЖК Illinsky House – клубний будинок на Подолі з видом на Дніпро. У проекті передбачено тільки 125 квартир, у другому будинку розташовано 58 квартир. Комплекс є сучасним зразком класицизму, який гармонійно перегукується з існуючою архітектурою Подолу. Змінна поверховість – від 5 до 8 житлових поверхів дозволяє щодня насолоджуватися чудовими видами легендарного Подолу, живописного Дніпра, стародавньої Замкової гори.

Комплекс оточують культурні пам'ятки, історичні визначні місця, колоритні заклади старого Подолу. Краща центральна інфраструктура в пішій доступності від вашого будинку.

До послуг майбутніх резидентів – підземний паркінг, торговельна галерея на першому поверсі, консьєрж-сервіс, закрита прибудинкова територія, власний зелений двір, охорона, відеоспостереження.

Найвища якість будівництва, червона цегла, вікна в алюмінієвому профілі, високоякісні матеріали в обробці фасаду – камінь, керамограніт, декоративна облицювальна цегла – комплекс претендує стати новою визначною пам'яткою Подолу.

Жилой комплекс «Ильинский»
ул. Набережно-Крещатицкая, 21 02000 Киев
+380 (044) 393-99-86