Платформа ANB Prostir: всі вигідні пропозиції від забудовника в одному місці

Alliance Novobud запустив зручну платформу, на якій зібрані пропозиції з продажу та оренди житлової/комерційної нерухомості у всіх проєктах девелопера. Сервіс працює у Telegram https://t.me/anb_prostir, Instagram https://www.instagram.com/anb.prostir/ та Facebook https://www.facebook.com/anb.prostir/.

До послуг користувачів платформи:

  • Пропозиції готових квартир у всіх житлових проєктах Alliance Novobud з детальним описом, світлинами, а подекуди навіть з відеоекскурсіями;
  • Близькі до готовності квартири в будинках, на стадії введення в експлуатацію. Будьте першими, хто дізнається про отримання сертифіката про прийняття в експлуатацію будинку!
  • Акційні пропозиції та спецпрограми, знижки за повної оплати, умови розтермінування від забудовника тощо;
  • Пропозиції з придбання паркомісць, комор та комерційних приміщень з детальним описом та світлинами;
  • Пропозиції з оренди паркомісць та комерційних приміщень з детальним описом та світлинами;
  • Послуги з продажу квартир за переуступкою та на вторинному ринку через відділ продажу девелопера. За фіксовану, цілком ринкову комісію, співробітники відділів продажу Alliance Novobud допоможуть швидко, а головне вигідно, продати вашу нерухомість у комплексах девелопера.

«Єдина онлайн платформа з лотами та актуальною інформацією від забудовника — зручний і сучасний шлях з пошуку вигідних пропозицій. Це такий собі відділ продажу у вашій кишені, адже для того, аби ознайомитися з умовами з продажу квартир, паркомісць, комор або комерційних приміщень достатньо зайти в одну із соцмереж або месенджер й одним порухом руки отримати найактуальнішу інформацію. Великий попит очікуємо на послугу з продажу квартир за переуступкою. Ми запропонуємо власнику найвигіднішу обґрунтовану ціну на нерухомість, адже не займаємося демпінгом цін. В наших інтересах, аби послуга була популярна й приносила вигоду як клієнту, так і нам. Ми пропонуємо сервіс «під ключ», тож клієнт не відчує жодних бюрократичних та організаційних незручностей. Крім того, покупець може бути впевнений, що це справжня пропозиція, що вона саме в тому комплексі, яким він цікавиться, адже ми особисто все перевіряємо. Це як скористатися послугою trade-in в офіційному автосалоні — все офіційно та надійно» — прокоментувала запуск платформи Ірина Міхальова, директорка з маркетингу Alliance Novobud.  

Платформа має зручну та зрозумілу навігацію. Пропозиції додаються двічі-тричі на день. Кожна з них має детальний опис, оформлена актуальними світлинами, а деякі навіть відеоекскурсіями. Співробітники платформи володіють повною інформацією щодо всіх проєктів Alliance Novobud. Ця експертиза дозволяє надавати вичерпну інформацію щодо етапів будівництва того чи іншого будинку, особливостей з благоустрою, інфраструктури тощо.

Жилой комплекс «Ильинский»
ул. Набережно-Крещатицкая, 21 02000 Киев
+380 (044) 393-99-86