Хід будівництва за жовтень

Будинок 1

Роботи з влаштування навісного вентильованого та мокрого фасадів наближаються до фіналу. Тривають роботи з влаштування мокрого фасаду (готовність — 90%) та кахлів на балконах.

Проводиться комплекс робіт в електрощитових. Монтуються світильники на фасаді (підсвічування). Монтаж металоконструкцій огородження балконів триває.

Будинок 2

Роботи з влаштування мокрих фасадів наближаються до фінішу. Роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду практично завершені.

Роботи з оздоблення місць загального користування (сходові клітини, коридори, холи) виконані на 95%. Триває монтаж кахлів на балконах.

Проводиться комплекс робіт в електрощитових. Монтуються світильники на фасаді (підсвічування). Триває монтаж металоконструкцій огородження балконів.

Загальнобудинкові роботи

Виконуються роботи з благоустрою (зона внутрішнього дворика над стилобатною частиною) — влаштування бортів та клумб, завезено ґрунт, тривають роботи під монтаж фігурних елементів мощення. Виконуються роботи з влаштування фігурних елементів мощення на ділянці примикання до суміжної ділянки з боку вулиці Набережно-Хрещатицької. Тривають роботи з блискавкозахисту,  пусконалагодження інженерних систем та гідравлічних випробувань. Триває оздоблення центрального піддашка.

Щодня на майданчику працюють від 80 до 83 будівельників.

Жилой комплекс «Ильинский»
ул. Набережно-Крещатицкая, 21 02000 Киев
+380 (044) 393-99-86