Хід будівництва за травень

Будинок 1

Роботи з влаштування навісного вентильованого та мокрого фасадів наближаються до фіналу. Тривають роботи з влаштування клінкерної плитки на фасаді. Роботи зі встановлення систем опалення й водопроводу, електропостачання та слабострумних мереж практично завершені. Триває монтаж світильників. Оздоблення місць загального користування (сходові клітини, коридори, холи) виконане на 90%. Змонтовані HPL панелі.

Змонтовані металоконструкції головного піддашка. Частково завезені металоконструкції дизайнерського огородження сходових клітин. Стартують роботи з їхнього монтажу. 

 

Будинок 2

Роботи з влаштування мокрих фасадів та їхнього освітлення тривають. Роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду виконані на 45%. Триває встановлення світильників фасадного підсвічування.   

Роботи з встановлення систем опалення й водопроводу, електропостачання практично завершені. Тривають роботи з оздоблення місць загального користування (сходові клітини, коридори, холи) — готовність 75%. Ведеться монтаж HPL панелей. Виконується оздоблення вхідної групи та стійки рецепції.

Паркінг

Проводяться роботи з оздоблення паркінгу та місць загального користування. Готовність — 95%. Активно проводяться роботи з влаштування підлоги паркінгу. Виконано бетонування та шліфування підлоги. Підготовчі роботи під подальше нанесення топінгових покриттів та розмітки паркінгу.

Загальнобудинкові роботи

Стартували роботи підрядника з внутрішнього благоустрою території та озеленення. Виконується оздоблення та інженерія технічних приміщень сервісної компанії.

Щодня на майданчику працюють від 75 до 101 будівельника..

Жилой комплекс «Ильинский»
ул. Набережно-Крещатицкая, 21 02000 Киев
+380 (044) 393-99-86