Хід будівництва за червень

Будинок 1

Роботи з влаштування навісного вентильованого та мокрого фасадів наближаються до фіналу. Тривають роботи з влаштування клінкерної плитки на фасаді. Роботи зі встановлення систем опалення й водопроводу, електропостачання та слабострумних мереж практично завершені. Триває монтаж світильників. Оздоблення місць загального користування (сходові клітини, коридори, холи) виконане на понад 90%. Змонтовано 80% дизайнерських огороджень сходових клітин (секції 1, 2, 3) та металевих огороджень (секція 4). 

Будинок 2

Роботи з влаштування мокрих фасадів та їхнього освітлення тривають. Роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду виконані на 60%. Триває встановлення світильників фасадного підсвічування.  

Роботи з встановлення систем опалення й водопроводу, електропостачання практично завершені. Тривають роботи з оздоблення місць загального користування (сходові клітини, коридори, холи) — готовність 80%. Ведеться монтаж HPL панелей. Виконується оздоблення вхідної групи. Змонтовано стійку рецепції.

Змонтовано 80% дизайнерських огороджень сходових клітин (секція 1) та металевих огороджень (секція 2).

Паркінг

Проводяться роботи з оздоблення паркінгу та місць загального користування. Готовність — 98%. Активно проводяться роботи з влаштування підлоги паркінгу — триває нанесення розмітки.

Загальнобудинкові роботи

Виконуються роботи з благоустрою (зона Патіо — над стилобатною частиною). Виконується оздоблення та інженерія технічних приміщень сервісної компанії. Зовнішні інженерні мережі ВК здані Водоканалу.

Щодня на майданчику працюють від 72 до 84 будівельників. 

Жилой комплекс «Ильинский»
ул. Набережно-Крещатицкая, 21 02000 Киев
+380 (044) 393-99-86