Хід будівництва за липень

Будинок 1

Роботи з влаштування навісного вентильованого та мокрого фасадів наближаються до фіналу. Тривають роботи з влаштування клінкерної плитки на фасаді. Оздоблення місць загального користування (сходові клітини, коридори, холи) виконане на 95%. Проводиться монтаж LED-стрічки для освітлення місць загального користування. Триває пусконалагодження ліфтового обладнання — встановлені кнопки панелі виклику, а також в роботі монтаж системи контролю доступу.

Будинок 2

Роботи з влаштування мокрих фасадів та їхнього освітлення тривають. Роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду виконані на 80%.

Роботи з оздоблення місць загального користування (сходові клітини, коридори, холи) виконані на 85%. Триває монтаж кахлів на балконах. Триває пусконалагодження ліфтового обладнання — встановлені кнопки панелі виклику, а також в роботі монтаж системи контролю доступу.

Паркінг

Роботи з влаштування підлоги та розмітки на обох рівнях паркінгу завершені. Загальне оздоблення приміщень паркінгу на фінішному етапі. Проводиться ізоляція мереж ВК (водопостачання і каналізація) та ОВ (опалення та вентиляція) паркінгу.  

Загальнобудинкові роботи

Виконуються роботи з благоустрою (зона внутрішнього дворика) — влаштування бортів та клумб. Виконуються роботи з благоустрою — влаштування  фігурних елементів мощення та лотків. Встановлено збірну підпірну стінку з залізобетонних конструкцій. Проводяться роботи з блискавкозахисту, триває пусконалагодження інженерних систем та гідравлічні випробування. Завезені металеві консолі та скляні піддашки. 

Щодня на майданчику працюють від 64 до 80 будівельників. 

Жилой комплекс «Ильинский»
ул. Набережно-Крещатицкая, 21 02000 Киев
+380 (044) 393-99-86