Хід будівництва за квітень

Будинок 1

Тривають роботи з влаштування навісного вентильованого та мокрого фасадів. Роботи з встановлення систем опалення й водопроводу, електропостачання та слабострумних мереж виконані на понад 95%. Оздоблення місць загального користування (сходові клітини, коридори, холи) виконане на 80%.

Стартували роботи з встановлення металоконструкцій з огородження сходових клітин.

Будинок 2

Роботи з влаштування мокрих фасадів та їхнього освітлення тривають. Роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду виконані на 30%.  

Роботи з встановлення систем опалення й водопроводу, електропостачання виконані на понад 95%. Тривають роботи з оздоблення місць загального користування (сходові клітини, коридори, холи) — готовність 70%. Завершуються роботи зі встановлення протипожежного захисту.

Паркінг

Проводяться роботи з оздоблення самого паркінгу та місць загального користування. Готовність — 80%. Розпочалися роботи з влаштування підлоги паркінгу. Встановлені протипожежні ворота та ролети. Завершуються роботи зі встановлення протипожежного захисту.

Загальнобудинкові внутрішні інженерні мережі

Виконуються роботи з влаштування ЦТП. Готовність — 50%. Змонтовано насосну станцію. Ведеться монтаж КІП та пусконалагоджувальні роботи. Проведені роботи з підключення будинків до електропостачання за тимчасовою схемою.  

Жилой комплекс «Ильинский»
ул. Набережно-Крещатицкая, 21 02000 Киев
+380 (044) 393-99-86