Хід будівництва станом на 31.08.2022

Будинок 1

Роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду виконані на понад 45%. Роботи з освітлення фасаду підходять до фіналу —  готовність 98%. Тривають роботи з влаштування «мокрого» фасаду, виконано понад 30% робіт. Добігає до кінця й штукатурення стін, виконано 85% робіт.

Роботи з встановлення систем опалення й водопроводу, електропостачання та пожежного захисту, слабострумних мереж та ліфтового обладнання виконані на понад 95%. Завершуються роботи з влаштування стяжок.

Готовність робіт з монтажу інженерних люків складає понад 70%.

Ведуться роботи з влаштування закладних деталей огороджень балконів й кошиків під кондиціонери.

 

Будинок 2

Ведуться роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду. Тривають роботи з влаштування «мокрих» фасадів, виконано на 30%. Освітлення фасаду виконане на 75%.

Встановлення систем опалення й водопроводу, електропостачання, пожежного захисту та слабострумних мереж виконане на 90%. Тривають роботи з пусконалагодження ліфтового обладнання.

Влаштування стяжок на фінішній прямій й становить понад 95%. Влаштування штукатурки триває, готовність понад 75%. Активно ведуться роботи з влаштування закладних деталей огороджень балконів.

 

Паркінг

Монтаж систем спринклерного пожежогасіння на фінішній прямій та становить понад 90%. Монтаж систем димовидалення виконаний на 85%.

 

Внутрішній двір (стилобатна частина)

Завершено роботи з влаштування гідроізоляції.

 

Зовнішні мережі

Роботи з встановлення зовнішніх мереж водопостачання та каналізації виконані на 90%. Також завершуються роботи з встановлення зовнішніх мереж теплопостачання.

 

Жилой комплекс «Ильинский»
ул. Набережно-Крещатицкая, 21 02000 Киев
+380 (044) 393-99-86