Alliance Novobud презентує весільну колекцію квартир за кращими умовами купівлі

До осіннього весільного сезону 2023 девелопер Alliance Novobud презентує житлову програму для наречених з весільною колекцією квартир за кращими умовами придбання.  

З 1 серпня і до кінця осені принесіть свідоцтво про одруження та придбайте вашу першу спільну квартиру за ну дуже приємними умовами! 

Весільна колекція квартир в преміальних комплексах, що активно будуються в столиці — Illinsky House та Montreal House за дуже приємними цінами або за вигідними умовами на виплат:

  • Знижка до 15% за умови 100% оплати зараз (якщо ваша весільна банка аж така велика або якщо батьки вирішили зробити такий чудовий подарунок молодій родині!)
  • Програма розтермінування від забудовника без дорожчання на 18 місяців — дво- або трикімнатні квартири з першим внеском від 30% (якщо банка середня)
  • Програма розтермінування від забудовника до 5 років з першим внеском лише від 10% (маленька банка та велике бажання мати власне гніздечко!)
  • Кредит за державною програмою «єОселя» до 20 років під 7% річних у співпраці зі Sky Bank (об’єкти Alliance Novobud акредитовані банком за цією програмою).

Поспішайте, адже весільних банок б’ється багато, тож квартир залишається все менше! А обрати найкращий спосіб витратити гроші з весільної банки вам допоможуть експерти з нерухомості в офісі продажу за адресою: м. Київ, вул. Іллінська, 22, тел. +38 (044) 344-06-93.

Жилой комплекс «Ильинский»
ул. Набережно-Крещатицкая, 21 02000 Киев
+380 (044) 393-99-86