Alliance Novobud отримав відзнаку Девелопер 2023 року, а Montreal House став житловим комплексом року

11 грудня пройшов UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2023 від Конфедерації будівельників України. Під час заходу відзначили кращих представників будівельної галузі — компанії, які вистояли на ринку, підтримують економіку та сприяють відбудові.

Alliance Novobud отримав відзнаку Девелопер 2023 року, а його столичний преміальний проєкт Montreal House став житловим комплексом року.

«Будівельний ринок України, як і решта галузей економіки, проживають чи не найважчі роки, але не здаються й стоять на своєму. Девелопер Alliance Novobud продовжує будувати, здавати в експлуатацію готове житло, планувати нові проєкти. Ми працюємо з державними програмами, пропонуємо пільгові пропозиції, розтермінування від забудовника й тим самим даємо покупцям більших шансів на отримання сучасного й комфортного житла» — прокоментувала Ірина Міхальова, директорка з маркетингу Alliance Novobud.   

Нагородження кращих UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2023 відбулося в спеціальному благодійному форматі, тож частину зібраних коштів буде перераховано на підтримку ЗСУ.

Жилой комплекс «Ильинский»
ул. Набережно-Крещатицкая, 21 02000 Киев
+380 (044) 393-99-86