Акція «Новорічний максимум»: вигода до 23% на квартири в Illinsky House

Новорічні свята — найвдаліший час для здійснення заповітних мрій й девелопер Alliance Novobud допоможе вам в їхньому здійсненні!

 

Скористайтеся акцією «Новорічний максимум»* й придбайте квартиру в клубному будинку Illinsky House з вигодою до 23%. Вигідніше вже не буде, тож поспішіть придбати нерухомість в кращих столичних житлових комплексах! 

 

Клубний будинок бізнес-класу Illinsky House — яскравий представник сучасної та виваженої забудови Подолу. Два будинки в стилі неокласики гармонійно вписуються в природний та урбаністичний контекст низинної частини історичного центра Києва. Ідеальну оглядовість та оптимальну інсоляцію житлових просторів забезпечують каскадна поверховість та панорамне скління. 

 

Замовте консультацію в експертів з нерухомості та дізнайтеся більше про акційну пропозицію за номером телефону: +38 (044) 344-06-93 або у відділі продажу за адресою: м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 21.

 

*Під акцією «Новорічний максимум» мається на увазі надання знижок у розмірі до 23% які надаються покупцю за умови купівлі квартири у клубному будинку Illinsky House. Перелік квартир, на які надається знижка, обмежений. Акція не сумується з іншими чинними акційними пропозиціями та програмами.

Жилой комплекс «Ильинский»
ул. Набережно-Крещатицкая, 21 02000 Киев
+380 (044) 393-99-86