В Illinsky House облаштовують фасад: в оздобленні домінують натуральний камінь, декоративна цегла та керамограніт

В клубному будинку Illinsky House тривають роботи з влаштування комбінованого фасаду, який складається з двох технологій оздоблення: вентильованої та мокрої. Така комбінація забезпечує не лише естетичний вигляд будівлі, а й додаткові теплоізоляційні, звукоізоляційні та пожежобезпечні властивості.

 

Архітектура Illinsky House покликана підкреслити дбайливе ставлення до історії Подолу, тому домінантними матеріалами в оздобленні фасадів проєкту є: натуральний камінь, декоративна цегла та керамограніт. Це матеріали, що виготовляються провідними світовими виробниками: сірий матовий вапняк JURA GREY (Німеччина), вапняк білий матовий CALIZA CAPRI L (Іспанія), цегла керамічна неглазурована Feldhaus Klinker (Німеччина).

 

Самобутність та ексклюзивність клубного будинку Illinsky House підкреслить й архітектурно-декоративне освітлення фасаду, концепцію якого розробила відома міжнародна світлотехнічна компанія Expolight. У темний час доби освітлення вигідно підкреслюватиме стримане оздоблення класичного фасаду натуральними матеріалами.

 

Підсвічування включатиметься в автоматичному режимі й враховуватиме час доби та погодні умови. Також система дозволятиме контролювати яскравість освітлення. Архітектурно-декоративне освітлення фасаду монтують з високоякісних світлодіодних світильників та прожекторів іспанського виробника LEDS C4.

 

Компонентом фасаду також є панорамне скління, яке виконується з енергоефективних склопакетів в алюмінієвому профілі Reynaers (Бельгія). Панорамне скління візуально збільшує приміщення й забезпечує максимальну кількість природного освітлення.

 

Нагадаємо, що автором проєкту клубного будинку Illinsky House стала одна з кращих архітектурних компаній України – Творча Архітектурна Майстерня А. Пашенько.  Два будинки у стилі неокласики спроєктовані з урахуванням особливостей історичної забудови Подолу. Для будівництва Illinsky House використовуються інноваційні технології та натуральні матеріали.

 

Більше інформації про клубний будинок Illinsky House та продаж квартир дізнавайтеся у клієнтському просторі за адресою: вул. Іллінська, 22 та за телефоном +38 (044)344-06-94.

 

Жилой комплекс «Ильинский»
ул. Набережно-Крещатицкая, 21 02000 Киев
+380 (044) 393-99-86