Енергозберігаючі технології в житловому будівництві

Енергозберігаючі будинки ще відносно недавно зустрічалися лише в футуристичних оповіданнях письменників-фантастів. Сьогодні ж енергозберігаючі рішення зустрічаються в будівництві житлових будинків повсюдно. Більш того, деякі норми стали обов'язковими при будівництві нового житла. Енергоефективність в будівництві – це не тільки популярні нині ековіяння, а необхідність в сучасних умовах підвищення вартості природних ресурсів. Енергозберігаючі технології в теплопостачанні найбільш актуальне питання, зважаючи на поступове зростання комунальних тарифів. Все йде до того, що, в майбутньому, вирішальним при виборі житла буде саме його енергоефективність.

Енергозберігаючі технології в спорудженні житлових будинків широко використовуються в сучасному будівництві. Заходи спрямовані на підвищення рівня енергетичної ефективності будівель.

Використання сучасних енергоефективних матеріалів і конструкцій – матеріали на мінеральній основі, якісна теплоізоляція, фасадні системи з облицюванням або штукатуркою, будівництво власних котелень з підвищеним ККД.

У чималій мірі, кінцевий результат реалізації залежить від кваліфікації і рівня авторів проекту, а також якості будівельних робіт.

Енергозберігаючі технології для квартири

Найчастіше, витрата енергії в квартирі відбувається неефективно. Створюючи комфорт і затишок, споживання енергії відбувається вкрай неекономно. Ефективні способи енергозбереження досить прості і в той же час дозволяють значно економити час і кошти.

Технології енергозбереження для мешканців включають в себе установку систем вентиляції з рекуперацією тепла, використання енергозберігаючих склопакетів, сучасних дверних систем.

Також до переліку можна додати використання енергозберігаючих лампочок, установку водонагрівача і лічильників тепла.

Можливість установки технології Розумний Дім заслуговує окремого пункту. Інтелектуальна система об'єднає і контролюватиме всі інструменти життєзабезпечення в квартири в єдине ціле. Електрика, опалення, водопостачання, сигналізація, відеоспостереження – задавати режими і стежити за управлінням з легкістю можна через мобільний додаток.

Всі ці заходи спрямовані на зниження споживання і максимально раціональне використання природних ресурсів.

Енергозберігаючі технології в Україні прагнуть до європейських норм, серед яких:

  • Встановлення сонячних батарей;
  • Використання вітрової енергії;
  • Встановлення теплових насосів;
  • Озеленення дахів з метою збереження тепла.

ЖК «Іллінський» технології енергозбереження в пріоритеті!

Технології енергозбереження активно впроваджуються в житлових комплексах що зводяться. Один із прикладів – житловий комплекс бізнес-класу на Подолі «Іллінський». Весь проект орієнтований на розширення меж поняття комфорт. Енергозберігаючі технології в будівництві ЖК «Іллінський» відповідають найвищим вимогам.

Системи енергозбереження, що застосовуються в новому комплексі:

  • Енергозбереження в будівництві реалізовано зведенням монолітного каркаса без швів, утепленням стін мінеральними матеріалами;
  • Використання натуральних матеріалів для облицювання;
  • Енергозберігаюче опалення – власна котельня, розташована на даху будівлі;
  • Установка високоефективних віконних систем;
  • Інженерні мережі підготовлені для підключення технології Розумний Будинок.

Для отримання більш детальної інформації, звертайтеся до відділу продажів ЖК «Іллінський» – фахівці з нерухомості розкажуть про всі переваги нового житлового комплексу, а також підберуть для Вас найбільш вигідний варіант придбання житла.

Жилой комплекс «Ильинский»
ул. Набережно-Крещатицкая, 21 02000 Киев
+380 (044) 393-99-86